תמונות משפחתיות? לא מה שחשבתם!

ZOOMIN collage

תמונות משפחתיות הן כבר חלק מהמשפחה. אבל מי אמר שהן לא יכולות להיות מקוריות, משעשעות ושונות לגמרי מאלו שרובנו מכירים? הצצה קטנה לעולם מפתיע של תצלומים משפחתיים

אנחנו עסוקים כל הזמן בלצלם את המשפחה שלנו. אנו מונצחים בתמונות מרגע הלידה; דרך היום הראשון בגן ובבית הספר או בבר ובבת המצווה; וכלה בחתונה, באירועים משפחתיים, בטיולים, בשמחות ואפילו ביום-יום.
המשפחה שלנו מקבלת מקום של כבוד באלבומי התמונות שלנו – ובצדק. היא הרי הדבר הכי קרוב לנו, לא?

אבל תצלומים משפחתיים יכולים להיות גם קצת אחרים מהתמונות שכולנו כבר מכירים ומורגלים בהן.
הם יכולים להיות מקוריים, מפתיעים, משעשעים ואפילו מופרעים. הם יכולים להפוך לפרויקט אמנותי של ממש ולהוציא את כל המשפחה למסע שלם – בתמונה אחת.
הרשת עמוסה בתמונות כאלו, ואנחנו כאן כדי להביא לכם כמה דוגמאות מוצלחות במיוחד – ואולי להציע לכם חוויית צילום משפחתית שונה לחלוטין מזו שהכרתם…

משחזרים את שודדי הקריבים

משחזרים את שודדי הקריבים
מתוך: cardboardboxoffice.com

קחו למשל את זוג ההורים הזה – לילי ולאון – שעם התינוק החמוד שלהם (אורסון) העלו סדרת תמונות שלמה ובה הם משחזרים סצנות מפורסמות מלהיטים קולנועיים שכולכם מכירים.
את כל התמונות – שעדיין ממשיכות להתעדכן – הם העלו לאתר שלהם, שזוכה למבקרים רבים.
ואין פלא – התמונות לא רק יצירתיות אלא גם מקוריות, ובעיקר – מצחיקות מאוד מאוד. בסרטים ה"משוחזרים": "בחזרה לעתיד", "מועדון ארוחת הבוקר", "שודדי הקאריביים", "שכחו אותי בבית", "פארק היורה", "אפולו 13" – ועוד רבים אחרים.
באתר תוכלו גם לקרוא בהרחבה על הפרויקט המגניב וגם ליצור קשר עם ההורים המוכשרים.

מותק, הדינוזארים התעורר לחיים!

מותק, הדינוזארים התעורר לחיים!
מתוך: medium.com/thoughts-on-creativity

ואם הזכרנו קודם את "פארק היורה" – להיט הדינוזאורים האלמותי מבית היוצר של סטיבן ספילברג – שימו לב לזה: הורים שהחליטו לגרום לילדיהם להאמין שבזמן שהם ישנים את שנת הלילה העמוקה שלהם, בובות הדינוזאורים שלהם קמות לחיים.
וכך, כשהם מתעוררים בבוקר הם מוצאים כל יום את הדינוזאורים התמימים מפלסטיק, שרק אתמול בלילה הם החזירו לקופסת המשחקים שלהם, במקומות מפתיעים – שופכים את הקורנפלקס על השולחן, רבים על הפירות מהקערה, עושים בלגן מנייר הטואלט שבשירותים, מציירים ציורים(!) ואפילו – תופסים וקושרים את אחד מצבי הנינג'ה האומללים… ומה הילד שלכם היה אומר אם הוא היה מתעורר בבוקר ומגלה את זה?
אתם מוזמנים לעמוד הפייסבוק של ההורים היצירתיים

נפרדים מאמא בסדרת צילומים שלא תשאיר אתכם אדישים

נפרדים מאמא בסדרת צילומים שלא תשאיר אתכם אדישים
מתוך: rockpink4ali.com

פרויקט צילומים נוסף מעביר אותנו ממחוזות הצחוק (והאימה?) למחוזות אחרים – מרגשים ואפילו עצובים מעט.
בן ואלי התחתנו ועברו להתגורר בביתם החדש – שבו הם צילמו את תמונות החתונה שלהם.
כעבור כמה שנים נולדה להם גם בת – אוליביה – אבל זמן קצר לאחר הלידה נפטרה אלי מסרטן. רגע לפני שבן ואוליביה עזבו את ביתם עמוס הזיכרונות ועברו לבית חדש, הם הפכו אותו להיות האתר של סדרת תצלומים ייחודית.
בבלוג המיוחד בן ואוליביה משחזרים את תמונות החתונה הישנות – ומפיחים מחדש חיים בתצלומים הדוממים.

...I had the time of my life

I had the time of my life…
מתוך: imgur.com

ולשם "סגירת המעגל" נקנח בעוד סדרת תמונות עם רפרנסים לעולם הקולנוע.
והפעם מדובר בסדרת תמונות "משפחתית" קצת שונה – הכוללת בחור עם הכלבה שלו (הרי גם בעלי החיים שלנו הם חלק מהמשפחה, לא?).
גולש reddit מספר שהבוסית שלו מביאה את הכלבה שלה כל יום לעבוד, והוא, בעזרת הכלבה הנועזת, החליט להעניק את הפרשנות שלו לסצנות (רומנטיות בעיקר, אבל לא רק) מסרטים דוגמת "ריקוד מושחת", "טיטאניק", "הר ברוקבק" ואחרים.
אנחנו מבטיחים לכם שמעכשיו כל זיכרון של הסצנה המפורסמת של קייט וינסלייט ולאונרדו דיקפריו על סיפון האונייה יעורר בכם לא רק התרגשות, אלא המון צחוק…

מכירים עוד תמונות משפחתיות אחרות ומיוחדות? ספרו לנו עליהן בעמוד הפייסבוק שלנו!
ואם עשינו לכם חשק ליצור אלבום משפחתי יצירתי משלכם – אל תפספסו את הימים האחרונים של מבצע ההנחות הגדול שלנו ליום המשפחה – 20% הנחה על מגוון המוצרים (פלוס הנחת עותקים!). מהרו, הוא נמשך רק עד 4.2…

לתגובה